Menu Zavrieť

Buďte hrdinom na pracovisku!

Naučte sa s nami prvú pomoc

homepage

KAMPAŇ ZACHRÁŇKOLEGU.EU

Inovácie vo vzdelávaní dospelých

Kampaň ZachraňKolegu.eu vychádza z projektu Erasmus+ Bezpečná odborná príprava pre praktický život číslo KA210-ADU-7D53C94A.

Projekt sa zameriava na inovácie v oblasti prvej pomoci pre dospelých a vzdelávania v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Hlavné ciele

Hlavným cieľom projektu je znížiť obavy zamestnancov z poskytovania prvej pomoci na pracovisku, zvýšiť praktické zručnosti a motiváciu poskytovať prvú pomoc a zatraktívniť školenia.

Vaša spätná väzba na naše školenia

Vše perfektně zorganizované, trenérky udržely moji pozornost od začátku až do konce, velmi oceňuji praktický nácvik všech činností, které mohou vést k záchraně života. Kdyby bylo školení ještě o hodinu delší a mohli jsme si třeba vše nakonec zopakovat nebo bychom stihli ještě víc praktických nácviků – vůbec bych si nezlobila:-) Toto školení PP mohu jen doporučit!
Ze školení jsem odcházela nadšená a dobrým pocitem, že bych věděla, jak se v situaci, kdy je potřeba poskytnout první pomoc zachovat. Velkým přínosem byla možnost si prakticky na vlastní kůži vyzkoušet záchranu. Bylo velmi příjemné, že jsme byly malá skupina a mohly jsme provádět praktické zkoušky i s opravami.
Dávám vám 20 bodů z 10, a to jsem neviděla zlomeniny a popáleniny.  
Opravdu jsem nadšena, nejen obsahem kurzu, jeho praktičností a užitečností, ale (a to jsem asi měla napsat i do toho dotazníku) také si uvědomuju, že se ve mně změnil nějaký pocit nebo postoj k tomu, abych opravdu pomohla, že bych opravdu mohla pomoct.
A nejlepší bylo, že jsme si to mohly zkusit v tak malém počtu skvělé přátelské skupiny s uvolněnou atmosférou, že jsme se mohly o věcech víc pobavit, doptat se.

0

vyškolení účastníci

0

zúčastnené spoločnosti

FOTOGALÉRIA: Prvá pomoc prakticky